Lote 0187

V. V. A. A.
(S. XX)
Carpeta con "Col lecció Mª Lluisa Aparicio Gassol d´originals de artistes, literats catalans de Totarreu"
Varias técnicas
24 cm
Firmado: Varios artistas: José Segrelles, Raimond Roca, Eustaquio Marín Ramos, Xabier Nogués, Marques Puig, Rafael Benet, Josep Llorens Artigas, Bonaventura Puig y Perucho, Vicente Rincón Garrido, Antoni de Ferrater i Felin y J. Marin.

Precio de salida: 1500€

pintura V. V. A. A.