Lote 0664
Lote 0665
Lote 0666
Lote 0667
Lote 0668
Lote 0669
Lote 0670
Lote 0671
Lote 0672
Lote 0673
Lote 0674
Lote 0675
Lote 0676
Lote 0677
Lote 0678
Lote 0679
Lote 0680
V.V. A.A.
(Valencia, S. XX)
Carpeta "9 gravadors interpreten Ausiàs March. En els sis-cents anys del naixement del poeta. 1397-1997"
Grabado. Edición facsímil de la carpeta Nou gravadors interpreten Ausiàs March, que motiva l'exposició itinerant del mateix nom". Imprenta Palàcios, 1997.
50 x 35 cm
Firmado: Antoni Miró, Vicent Traver, Joan Genovés....
Precio de salida: 140€
Lote 0681
Lote 0682